برند ها و شرکای تجاری

برند ها و همکاران تجاری تُرناسیستم

BAYAMAX

از سالیان دور مدیران تُرنا سیستم در صدد تولید محصولاتی بودند که بتوان با افتخار از آنها به عنوان یک محصول ایرانی یاد کرد، در همین راستا در اولین گام برند بایامکس توسط ترنا سیستم در سازمان ثبت اسناد و علائم تجاری به عنوان یک برند ایرانی ثبت گردیده است و در ابتدا محصولاتی تحت قالب این برند از معتبرترین تولید کنندگان بین المللی انتخاب و به بازار با هدف برند سازی عرضه گردیده، برنامه عملیاتی تُرنا سیستم برای برند بایامکس تولید محصولاتی متنوع و مطابق با استانداردهای جهانی در حوزه تکنولوژی های کسب و کار در داخل کشور جهت تامین نیاز داخل و سپس صادرات آن به خارج از مرزهای ایران است.

TSIGN

تی ساین رسانه ای هوشمند است که امکان تبلیغاتی جذاب و موثر را برای کسب و کار های مختلف پدید می آورد . از دیر باز تبلیغات به جا و به موقع از مهمترین دغدغه های هر کسب و کاری بوده است . شرکت ترناسیستم برای اولین بار در ایران با ساخت سخت فزار و نرم افزار های مدرن تبلیغات محیطی ، امکان ایجاد بستری مناسب برای تبلیغات هدفمند و اقتصادی را به وجود آورده است . این فناوری علاوه بر ایجاد بستر مناسب برای تبلیغات به حذف کاغذ و حفظ محیط زیست کمک شایانی خواهد نمود.

Smart Mall

در هر مرکز تجاری جهت اعمال مدیریت درست و به هنگام، دستیابی به مجموعه ای از اطلاعات به صورت طبقه بندی شده و آنالیز شده در زمان مناسب مورد نیاز است. عموم مراکز تجاری متشکل شده از اجزائی شامل فروشگاه های تجاری، فودکورت، شهربازی، پارکینگ واحد های خدماتی، تأسیساتی ، مدیریت و.... می باشند و در حالی که هر کدام از این اجزاء از مکانیزم های نرم افزاری و سخت افزاری مستقل جهت مدیریت مالی و فروش و ارائه خدمات استفاده می نمایند و با توجه به اینکه امکان الزام واحد ها به استفاده یک سیستم نرم افزاری و سخت افزاری مشترک در عمل وجود ندارد، سیستم جامع مدیرت مرکز تجاری Smart mall زیر ساخت نرم افزاری و سخت افزاری مناسب جهت جمع آوری وطبقه بندی اطلاعات و ارائه گزار شات آنالیز شده را فراهم می آورد. تُرناسیستم با بهره گیری از دانش و تجربه خود در حوزه مدیریت مراکز تجاری، بهره گیری از مشاورین مجرب در حوزه مدیریت مراکز تجاری، بهره گیری از مشاویرین مجرب در حوزه بهره برداری مراکز تجاری، تکنولوژی های روز دنیا و مهم تر از همه بهره مندی از متخصصین جوان ایرانی سیستم یکپارچه مدیرت مراکز تجاری را به صورت کاملاً بومی طراحی و تولید نموده است.

Newland

شرکت Newland Auto ID در ا گوست 1999 میادی به عنوان یک شرکت وابسته از هلدینگ نیولند کامپیوتر تأسیس گردیده است. این شرکت باتمرکز اصلی برروی تولید و ارائه تکنولوِژی های قرائت بارکدهای یک بعدی و دو بعدی و تکنولوژی تراشه های مرتبط توانسته است بیش از 260 اختراع منحصر به فرد) International Patent ( منطبق بر استانداردهای جهانی در این حوزه به ثبت برساند. شرکت نیولند به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فناوری های قرائت بارکد در دنیا با توان تولید ده ها میلیون عدد از محصو ت مختلف در این حوزه ، در حال حاضر تامین کننده بسیاری از برندهای مشهور در حوزه تولید محصو ت مبتنی بر تکنولوژی های بارکد می باشد. نیولند با ارأيه محصو ت متنوع، با کیفیت و با بهره گیری از شبکه گسترده نمایندگان در سراسر دنیا سهم بازار قابل توجهی در بازارهای اروپا، امریکا، آسیا و خاورمیانه کسب نموده است.