برگزاري همايش ورود رسمي و معرفی از محصولات برند Newland و برند BAYAMAX با گارانتی تُرنا سرويس به بازار ايران

1398-01-27

برگزاري همايش ورود رسمي و معرفی از محصولات برند Newland و برند BAYAMAX با گارانتی تُرنا سرويس به بازار ايران

1398-01-27

.همایش ورود رسمی برند مطرح نیولند به بازار ایران در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد متشرعی در مراسم رونمایی از برند معتبر و جهانی ترنا سیستم در هتل اسپیناس افزود: محصولات و برند نیولند که تحت مدیریت ترنا سیستم از امروز وارد بازار ایران خواهد شد جزو چهار برند معتبر جهانی است و بارکدخوان نیولند از همه نظر می‌تواند اطمینان خاطر را به بازار ایران و هموطنان عزیز هدیه دهد.

 

متشرعی افزود: یقینا ترنا سیستم باعث تحولی چشمگیر در صنعت بارکدخوانی در ایران شامل فروشگاه‌ها، بانک‌ها، نهادها و همه جاهای مورد نیاز خواهد شد و من به عنوان فردی که تمام زندگی‌ام را برای بهبود این سیستم‌ها در کشورگذاشته‌ام خدمت هموطنان عرض می‌کنم که منتظر اتفاقات خوب و شگفت انگیزی از ترنا سیستم باشید و رشد صنعت بارکدخوانی در ایران بسیار چشمگیر خواهد بود.

1V0A3026

متشرعی در عین حال تاکید کرد: به تمام رقبای خود در ایران احترام می‌گذاریم و پیشرفت و اعتبار خود را در رقابتی سالم با رقبا می‌دانیم و نمی‌خواهیم با بازی قیمت‌ها و سایر موارد که خارج از اخلاق حرفه‌ای است خود را تحمیل کنیم. در حقیقت حضور و موفقیت خود را به هر قیمت در بازار ایران جستجو نمی‌کینم.

1V0A2971

مدیرعامل ترنا سیستم افزود: در این عرصه دنبال فضای برد برد هستیم و می‌خواهیم با عرضه محصولات با کیفیت و دارای امنیت بالا به صورت متفاوت وارد بازار شویم و محصولات خود را در سراسر کشور با حفظ ارزش‌های سازمانی ارایه خواهیم کرد.

1V0A2946

پیام ویدیویی مدیرعامل نیولند

پیش از سخنان مدیرعامل ترناسیستم، پیام آقای پیوتر هلندی مدیرعامل نیولند به صورت ویدئویی پخش شد ، وی به دلایلی نتوانسته بود خود را به مراسم برساند و پیامش در سالن و برای شرکت کنندگان به صورت ویدیویی پخش شد. 

1V0A2933

توضیحات نماینده رسمی نیولند

همچنین آقای یاووز نماینده رسمی نیولند  از ترکیه که در مراسم حضور د اشت درباره محصولات نیولند توضیحات مفصلی را ارائه د اد و از نماینده رسمی آن در ایران (ترنا سیستم) به عنوان یک اتفاق بسیار حائز اهمیت در منطقه یاد کرد.

مدیر فروش ترناسیستم: خدمات پس از فروش ما واقعی است

کاظمی مدیر فروش ترنا سیستم ضمن برشمردن مزایای این سیستم گفت: مزایایی همچون سه سال گارانتی طلایی، 12 ماه بیمه حوادث، 60 ماه خدمات پس از فروش، 7 روز گارانتی رضایت مشتری و ... از جمله خدماتی است که ترنا سیستم به مشتریان خود ارائه می‌دهد و اینها همه واقعی است و مشتریان ما در بازار کاملا به صحت این ادعاها واقف هستند و آن را تایید می‌کنند.

وی گفت: ما در تمامی ابعاد از فروشگاه‌های زنجیره‌ای گرفته تا بانک‌ها، فروشگاه‌های رفاه و بسیاری از امور حضوری فعال خواهیم داشت همانگونه که تاکنون نیز چنین بوده است.