شرکای تجاری

همکاران تجاری تُرناسیستم

آشنایی با POSBANK

شرکت پوزبانک کُره جنوبی با اتکاء به بیش از ۲۰ سال فعالیت در حوزه تولید سخت افزارها و نرم افزارهای سیستم های مکانیزه فروش یکی از رهبران فعلی این حوزه در دنیا محسوب می شود ، این شرکت با دانش تخصصی بدست آمده در دو دهه فعالیت اخیر خود و بهره گیری از دقیق ترین سیستم های آنالیز و کنترل کیفیت توانسته موفقیت های چشم گیری در پاسخ به نیازهای مشتریان بدست آورد . یکی از ویژگی های منحصر به فرد محصولات پوزبانک ، طراحی های شگفت انگیز و خیره کننده این محصولات است ، که باعث می شود همیشه کاملاً متمایز و برتر نسبت رقباء خود در بازار به چشم آید. یکی از مولفه های اصلی برای سنجش کیفیت محصولات یک شرکت تولید کننده ، میزان برگشت کالا بدلیل مسائل فنی در طول مدت گارانتی است که در اصلاح به آن Rate RMA گویند ، این میزان در محصولات پوزبانک به علت کیفیت بالای محصولات بسیار پایین و در حدود زیر ۲% است ، بدین معنی که از هر ۱۰۰ دستگاه فروش رفته کمتر از ۲ دستگاه در طول مدت گارانتی با مشکلات فنی مواجه می شود. این شرکت توانسته گواهینامه های و استانداردهای متعدد و متنوعی را برای محصولات خود از سازمان ها و نهادهای معتبر بین المللی دریافت نماید، از جمله گواهینامه های اخذ شده می توان به استاندارد CE اروپا، GOOD DESIGN ، FCC و دهها استاندارد و گواهی نامه دیگر را نام برد. مشتریان محصولات پوزبانک همیشه کسانی هستند که سه مولفه ، کیفیت ، زیبایی و تمایز می اندیشند و بدنبال آن هستند که محصولی خاص و منحصر به فرد خریداری کنند. پوز بانک,POSBANK در حال حاضر دفاتری در آمریکا ، کانادا ، اروپا و ایران دارد و تا کنون توانسته از طریق شبکه نمایندگی قدرتمند خود سهم بازار شایان توجه ای کسب نماید.

Smart Mall

در هر مرکز تجاری جهت اعمال مدیریت درست و به هنگام، دستیابی به مجموعه ای از اطلاعات به صورت طبقه بندی شده و آنالیز شده در زمان مناسب مورد نیاز است. عموم مراکز تجاری متشکل شده از اجزائی شامل فروشگاه های تجاری، فودکورت، شهربازی، پارکینگ واحد های خدماتی، تأسیساتی ، مدیریت و.... می باشند و در حالی که هر کدام از این اجزاء از مکانیزم های نرم افزاری و سخت افزاری مستقل جهت مدیریت مالی و فروش و ارائه خدمات استفاده می نمایند و با توجه به اینکه امکان الزام واحد ها به استفاده یک سیستم نرم افزاری و سخت افزاری مشترک در عمل وجود ندارد، سیستم جامع مدیرت مرکز تجاری Smart mall زیر ساخت نرم افزاری و سخت افزاری مناسب جهت جمع آوری وطبقه بندی اطلاعات و ارائه گزار شات آنالیز شده را فراهم می آورد. تُرناسیستم با بهره گیری از دانش و تجربه خود در حوزه مدیریت مراکز تجاری، بهره گیری از مشاورین مجرب در حوزه مدیریت مراکز تجاری، بهره گیری از مشاویرین مجرب در حوزه بهره برداری مراکز تجاری، تکنولوژی های روز دنیا و مهم تر از همه بهره مندی از متخصصین جوان ایرانی سیستم یکپارچه مدیرت مراکز تجاری را به صورت کاملاً بومی طراحی و تولید نموده است.

BAYAMAX

از سالیان دور مدیران تُرنا سیستم در صدد تولید محصولاتی بودند که بتوان با افتخار از آنها به عنوان یک محصول ایرانی یاد کرد، در همین راستا در اولین گام برند بایامکس توسط ترنا سیستم در سازمان ثبت اسناد و علائم تجاری به عنوان یک برند ایرانی ثبت گردیده است و در ابتدا محصولاتی تحت قالب این برند از معتبرترین تولید کنندگان بین المللی انتخاب و به بازار با هدف برند سازی عرضه گردیده، برنامه عملیاتی تُرنا سیستم برای برند بایامکس تولید محصولاتی متنوع و مطابق با استانداردهای جهانی در حوزه تکنولوژی های کسب و کار در داخل کشور جهت تامین نیاز داخل و سپس صادرات آن به خارج از مرزهای ایران است.

Newland

شرکت Newland Auto ID در ا گوست 1999 میادی به عنوان یک شرکت وابسته از هلدینگ نیولند کامپیوتر تأسیس گردیده است. این شرکت باتمرکز اصلی برروی تولید و ارائه تکنولوِژی های قرائت بارکدهای یک بعدی و دو بعدی و تکنولوژی تراشه های مرتبط توانسته است بیش از 260 اختراع منحصر به فرد) International Patent ( منطبق بر استانداردهای جهانی در این حوزه به ثبت برساند. شرکت نیولند به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فناوری های قرائت بارکد در دنیا با توان تولید ده ها میلیون عدد از محصو ت مختلف در این حوزه ، در حال حاضر تامین کننده بسیاری از برندهای مشهور در حوزه تولید محصو ت مبتنی بر تکنولوژی های بارکد می باشد. نیولند با ارأيه محصو ت متنوع، با کیفیت و با بهره گیری از شبکه گسترده نمایندگان در سراسر دنیا سهم بازار قابل توجهی در بازارهای اروپا، امریکا، آسیا و خاورمیانه کسب نموده است.